Дивани

Оновлення вашого дивана з флоковою оббивкою: Професійна перетяжка від майстрів фірми “Онови меблі”

Диван комбінований з тканиною флок Матеріал для перетяжки: флок перетягнутий майстром за 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, замінили поролон.

Диван є ключовим елементом вашого інтер’єру, і він заслуговує на особливу увагу. Часом оббивка дивана може стати зношеною або втратити свій колорит. У такому випадку заміна оббивки є відмінним варіантом, який надасть вашому дивану новий вигляд та комфорт. Фірма “Онови меблі” пропонує професійну перетяжку з використанням флокової тканини, яка привнесе стиль та елегантність до вашого дивана.

Майстри фірми “Онови меблі” володіють унікальним досвідом у перетяжці та ремонті меблів. Вони є справжніми професіоналами у своїй справі та мають знання та навички, необхідні для виконання робіт найвищої якості. Під їхнім керівництвом ваш диван отримає нове життя, зберігаючи при цьому свою зручну посадку та функціональність.

Матеріал для перетяжки – флок, є вдалим вибором для оновлення дивана. Флок має приємну текстуру та м’якість на дотик, створюючи комфортне середовище для відпочинку. Він також відрізняється високою стійкістю до зносу, що забезпечує тривалу експлуатацію вашого перетягнутого дивана. Майстри “Онови меблі” виконують роботи з перетяжки тканини швидко та професійно, а термін виконання всього процесу складає всього 1 день.

Якщо ви шукаєте якісну перетяжку дивана за доступною ціною, фірма “Онови меблі” є найкращим вибором для вас. Їхня команда майстрів має багаторічний досвід у перетяжці диванів та володіє всіма необхідними знаннями та техніками для забезпечення високої якості робіт.

Не відкладайте оновлення вашого дивана. Звертайтесь до майстрів фірми “Онови меблі” для професійної перетяжки та заміни оббивки вашого дивана флоком. Результат буде приємним сюрпризом для вас та вашого домашнього інтер’єру.

author-avatar

About Dima

Займаємося перетяжкою м'яких меблів у клієнтів вдома, працюємо у цій сфері з 1999 року. Приймаємо замовлення за телефонами: MTS: +38 (066) 783-0777 Київстар: +38(096) 828-6822 Усі виміри та вибір тканини за зразками виробляються у клієнта вдома, при виїзді майстра. View all posts by Dima

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *