Дивани, Розкладний диван

Найкраща перетяжка розкладного дивану “євро-книжка” від майстрів “Онови меблі” у місті Дніпро

Перетяжка розкладний диван «євро-книжка» у Дніпрі Матеріал для перетягування: флок. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, замінили поролон.

Розкладний диван “євро-книжка” є одним із найпопулярніших варіантів меблів для зони відпочинку у нашому будинку чи квартирі. Його функціональність та зручність дозволяють нам швидко перетворити його зі зручного дивана у комфортне ліжко. Проте, з часом оббивка розкладного дивану може втратити свій первинний вигляд або зазнати пошкоджень. В такому випадку, фірма “Онови меблі” з радістю надає свої послуги з перетяжки диванів, включаючи розкладні моделі “євро-книжка”.

Одним із найкращих матеріалів для перетяжки розкладного дивану є флок – високоякісна тканина, яка має багато переваг. Флок відомий своєю м’якістю, приємним на дотик, а також стійкістю до зношування. Він ідеально підходить для розкладних диванів “євро-книжка”, оскільки добре витримує навантаження та забезпечує комфорт під час сидіння та сну.

Майстри з фірми “Онови меблі” є справжніми професіоналами у сфері перетяжки диванів. Вони мають багаторічний досвід у роботі з розкладними диванами “євро-книжка” та іншими моделями. Наші майстри з радістю виконають перетяжку вашого дивану, забезпечуючи високу якість робіт. Вони не лише замінять стару оббивку на нову, але й виконають заміну поролону, що покращить комфорт під час використання дивану.

Ви можете отримати послуги майстрів “Онови меблі” у місті Дніпро за доступною ціною. Наша компанія пропонує конкурентні та привабливі ціни на перетяжку диванів. Ціна залежить від розміру дивану та вибраного матеріалу для перетяжки, в даному випадку – флоку. Звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть вам консультацію щодо вартості та терміну виконання робіт.

Не відкладайте перетяжку вашого розкладного дивану “євро-книжка”. Звертайтеся до майстрів з фірми “Онови меблі” у місті Дніпро, і ви отримаєте найкращу якість робіт та задоволення від перетворення вашого дивану на новий, затишний та елегантний меблевий елемент у вашому інтер’єрі.

author-avatar

About Dima

Займаємося перетяжкою м'яких меблів у клієнтів вдома, працюємо у цій сфері з 1999 року. Приймаємо замовлення за телефонами: MTS: +38 (066) 783-0777 Київстар: +38(096) 828-6822 Усі виміри та вибір тканини за зразками виробляються у клієнта вдома, при виїзді майстра. View all posts by Dima

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *