Дивани, Крісла

Перетяжка крісла та дивану тканиною “антикот”: професіоналізм майстрів фірми “Онови меблі” у місті Дніпро

Перетяжка крісла та дивану тканиною «антикот» Матеріал для перетягування: антикот. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, заміни ламелів, заміни поролону.

Якщо ваші меблі втратили первинний вигляд або вам просто бажано змінити їхню оббивку, перетяжка є найкращим рішенням. Фірма “Онови меблі” у місті Дніпро пропонує послуги з перетяжки диванів та крісел, використовуючи якісну тканину “антикот”.

Перетяжка крісла та дивану тканиною «антикот» Матеріал для перетягування: антикот. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, заміни ламелів, заміни поролону.

Перетяжка крісла та дивану тканиною «антикот»
Матеріал для перетягування: антикот. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, заміни ламелів, заміни поролону.

Наші майстри є професіоналами у сфері перетяжки та оббивки меблів. Ми пропонуємо перетяжку крісел та диванів з використанням стійкої та зносостійкої тканини “антикот”. Цей матеріал відрізняється високою якістю та довговічністю, що дозволить вашим меблям прослужити вам на протязі тривалого часу.

Наші майстри виконають перетяжку вашого крісла та дивану з використанням тканини “антикот”. Вони професійно замінять стару оббивку на свіжу та якісну, а також виконають заміну ламелів та поролону, щоб забезпечити комфортне сидіння. Термін виконання робіт становить всього 1 день, щоб ви могли швидко насолоджуватися оновленими меблями.

 

author-avatar

About Dima

Займаємося перетяжкою м'яких меблів у клієнтів вдома, працюємо у цій сфері з 1999 року. Приймаємо замовлення за телефонами: MTS: +38 (066) 783-0777 Київстар: +38(096) 828-6822 Усі виміри та вибір тканини за зразками виробляються у клієнта вдома, при виїзді майстра. View all posts by Dima

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *