Дивани

Оновлення вашого дивана-ліжка марки Алеко: Заміна оббивки від майстрів фірми “Онови меблі” з використанням флоку

Заміна оббивки м'якого дивана марки Алеко Матеріал для перетягування дивана-ліжка: флок. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, замінили поролон.

М’який диван-ліжко є необхідним елементом вашого домашнього інтер’єру, який забезпечує зручне місце для відпочинку та сну. Часом оббивка такого дивана може стати зношеною або втратити свою привабливість. У такому випадку заміна оббивки може надати вашому дивану-ліжку новий вигляд та зберегти його функціональність. Фірма “Онови меблі” пропонує професійну перетяжку тканиною флок, що зробить ваш диван-ліжко марки Алеко новим за 1 день.

Флок є чудовим матеріалом для перетяжки м’яких меблів, включаючи дивани-ліжка. Він має приємну текстуру та м’якість на дотик, створюючи комфортне середовище для вашого відпочинку та сну. Крім того, він є дуже стійким до зносу, що гарантує тривалу експлуатацію вашого перетягнутого дивана-ліжка.

Майстри фірми “Онови меблі” мають багаторічний досвід у сфері перетяжки меблів. Вони володіють необхідними навичками та знаннями, щоб забезпечити вам якісну роботу. Під керівництвом професіоналів ваш диван-ліжко марки Алеко отримає новий вигляд, зберігаючи при цьому свою зручну посадку та функціональність.

Заміна оббивки м'якого дивана марки Алеко Матеріал для перетягування дивана-ліжка: флок. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, замінили поролон.

Заміна оббивки м’якого дивана марки Алеко
Матеріал для перетягування дивана-ліжка: флок. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, замінили поролон.

Фірма “Онови меблі” гарантує виконання робіт у найкоротші терміни. Заміна оббивки вашого дивана-ліжка з використанням флоку займе всього 1 день, тож ви зможете швидко насолоджуватися оновленим і стильним м’яким диваном-ліжком у вашому інтер’єрі.

Не відкладайте оновлення вашого дивана-ліжка марки Алеко. Звертайтесь до фахівців від “Онови меблі” та отримайте якісну заміну оббивки з використанням флоку, яка надасть вашому дому новий вигляд та комфорт для відпочинку і сну.

author-avatar

About Dima

Займаємося перетяжкою м'яких меблів у клієнтів вдома, працюємо у цій сфері з 1999 року. Приймаємо замовлення за телефонами: MTS: +38 (066) 783-0777 Київстар: +38(096) 828-6822 Усі виміри та вибір тканини за зразками виробляються у клієнта вдома, при виїзді майстра. View all posts by Dima

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *