Дивани

Нове життя вашому дивану: Заміна оббивки від майстрів фірми “Онови меблі” з використанням флоку

Заміна оббивки м'якого дивану Матеріал для перетягування: флок. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини.

Диван є важливою складовою вашого інтер’єру, і часом його оббивка може виглядати зношеною або втратити свій колорит. У такому випадку заміна оббивки може привнести свіжість і стиль до вашого м’якого дивану. Фірма “Онови меблі” пропонує професійну перетяжку тканиною флок, що зробить ваш диван новим за 1 день.

Флок є чудовим матеріалом для перетяжки м’яких меблів, включаючи дивани. Він має безліч переваг, які роблять його ідеальним вибором для вашого проекту. Флок має приємну текстуру та м’якість на дотик, що створює комфортне середовище для відпочинку. Крім того, він відзначається високою стійкістю до зносу, тому ваш перетягнутий диван прослужить вам протягом тривалого часу.

Майстри фірми “Онови меблі” мають багаторічний досвід у сфері перетяжки меблів. Вони володіють необхідними навичками та знаннями, щоб забезпечити вам якісну роботу. Під керівництвом професіоналів ваш диван отримає новий вигляд, зберігаючи при цьому свою зручну посадку та функціональність.

Фірма “Онови меблі” гарантує виконання робіт у найкоротші терміни. Заміна оббивки вашого дивану з використанням флоку займе всього 1 день, тож ви зможете швидко насолоджуватися оновленим і стильним диваном у вашому інтер’єрі.

Не відкладайте оновлення вашого м’якого дивану. Звертайтесь до фахівців від “Онови меблі” та отримайте якісну заміну оббивки з використанням флоку, яка надасть вашому дому новий вигляд та комфорт для відпочинку.

author-avatar

About Dima

Займаємося перетяжкою м'яких меблів у клієнтів вдома, працюємо у цій сфері з 1999 року. Приймаємо замовлення за телефонами: MTS: +38 (066) 783-0777 Київстар: +38(096) 828-6822 Усі виміри та вибір тканини за зразками виробляються у клієнта вдома, при виїзді майстра. View all posts by Dima

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *