Розкладний диван

Професійна перетяжка розкладного дивану рогожкою від майстрів “Онови меблі” у місті Дніпро

Перетяжка розкладний диван оббитий тканиною рогожка Матеріал для перетяжки: рогожка. Термін виконання – 1 день. Майстри виконали роботи з перетяжки тканини, замінили поролон.

Меблевий диван є важливою складовою частиною нашого житлового простору. Проте, з часом оббивка дивану може зношуватись або втрачати свій первинний вигляд. У таких випадках заміна оббивки є відмінним варіантом, який дозволить вам оновити ваш диван та надати йому новий стиль. Фірма “Онови меблі” у місті Дніпро пропонує найкращі послуги з перетяжки диванів, включаючи розкладні моделі, оббиті рогожкою.

Одним з найпопулярніших матеріалів для перетяжки дивану є рогожка. Ця тканина має багато переваг, які роблять її ідеальним вибором для оновлення вашого розкладного дивану. Рогожка відрізняється своєю міцністю та зносостійкістю, тому вона збереже свій естетичний вигляд протягом тривалого часу. Крім того, рогожка має приємну текстуру та широкий вибір кольорів і візерунків, що дозволяє вам створити унікальний дизайн для вашого дивану.

Майстри з фірми “Онови меблі” є справжніми професіоналами у сфері перетяжки диванів. Вони мають багаторічний досвід та навички у роботі з різними типами оббивки, у тому числі з рогожкою. Наші майстри здійснюють перетяжку тканини з використанням високоякісного матеріалу та заміною поролону, який забезпечує комфортне сидіння та довговічність вашого дивану.

Заміна оббивки розкладного дивану рогожкою від майстрів “Онови меблі” не тільки надасть новий вигляд вашому меблевому елементу, але й підвищить затишок та комфорт у вашому приміщенні. Термін виконання робіт становить лише 1 день, що дозволяє швидко насолоджуватись новим дизайном вашого дивану.

Ціна на перетяжку розкладного дивану оббитого рогожкою у фірмі “Онови меблі” у місті Дніпро є дуже доступною та конкурентною. Вона залежить від розміру дивану та складності робіт. Наші фахівці з радістю проконсультують вас щодо вартості та допоможуть вибрати оптимальний варіант для вашого бюджету.

Не відкладайте перетяжку вашого розкладного дивану оббитого рогожкою. Звертайтеся до найкращих майстрів з фірми “Онови меблі” у місті Дніпро, і ви отримаєте надійність, якість та стиль в одному пакеті. Відновіть ваш диван свіжим виглядом та насолоджуйтесь комфортом разом з нами.

author-avatar

About Dima

Займаємося перетяжкою м'яких меблів у клієнтів вдома, працюємо у цій сфері з 1999 року. Приймаємо замовлення за телефонами: MTS: +38 (066) 783-0777 Київстар: +38(096) 828-6822 Усі виміри та вибір тканини за зразками виробляються у клієнта вдома, при виїзді майстра. View all posts by Dima

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *